برای تحقق

مدیر شعب خراسان رضوی :

برای تحقق "شعار سال" از تمامی ظرفیت های بانک استفاده کنید

مدیر شعب خراسان رضوی بر تلاش تمامی کارکنان در جهت استفاده حداکثری از ظرفیت های بانک مسکن به منظور تحقق شعار سال 1400 تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی مصطفی تقوی مدیر شعب استان نقش بخش مسکن و ساختمان را به عنوان پیشران حوزه تولید و اشتغال کشور بسیارمهم توصیف کرد.

وی به سه برنامه کلیدی مورد نظر مقام معظم رهبری یعنی معیشت، اشتغال و ازدواج اشاره کرد و سیاست ها و برنامه های بانک مسکن را در پیشبرد این سه برنامه قابل توجه دانست.

مدیر شعب استان اظهار داشت : رسالت بانک مسکن که تامین مسکن اقشار مختلف جامعه می باشد رسالتی مقدس است که دعای خیر مردم بزرگترین پاداشی است که نصیب کارکنان این بانک می شود.

تقوی در بخش دیگری از سخنان به برنامه و سیاست های سالجاری بانک اشاره کرد و تلاش گروهی کارکنان را در جهت تحقق اهداف مورد نظر اولیاء بانک خواستار شد.

مدير شعب استان مسئوولان شعب را سکاندار هدایت و راهبری شعب دانست و بر اجرای صحیح و موثر وظایف مدیریتی و نظارتی ایشان در تمامی حوزه ها تاکید  کرد.

در ادامه این نشست محمدپورقربانی معاون مدیریت خواستار توجه همكاران به دستورالعمل هاي اجرائي به خصوص در حوزه هاي اعتباری و وصول مطالبات شد.

همچنین حمیدرضا همت آبادی معاون مدیریت با  تقدیر از عملکرد کلیه کارکنان به دلیل قرار گرفتن استان در منطقه سبز ارزیابی عملکرد، به تشریح عملکرد استان در سال گذشته و بیان اهداف سالجاری پرداخت. همت آبای در ادامه سخنان خود بر برنامه ریزی و تلاش مسئوولان شعب در جهت تحقق اهداف به خصوص در بخشهای جذب منابع و بانکداری الکترونیک پرداخت.

در بخش دیگری از این وبینار محسن علیمحمدی معاون مدیریت نیز  با تقدیر از همراهی، همدلی و زحمات کارکنان به خصوص در شرایط سخت کرونایی مواردی از جمله رعایت پروتکل های بهداشتی، حضور فعال در دوره های آموزشی و تکریم ارباب رجوع  را مورد تاکید قرار داد.

در ادامه این جلسه حجت عظیمی رئیس حوزه حراست استان  بر ضرورت كاركرد شعب و ستاد در چارچوب قوانين سازماني و ممانعت از بروز انحراف در عملكردها، رعایت اصول مشتری مداری و جلوگیری از بروز نارضایتی، منع انتشار اخبار و اطلاعات سازمانی در شبکه های غیرمجاز خارجی و فضای مجازی تاکید کرد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1400/4/16