تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری مسابقه تیراندازی ویژه بانوان بانک مسکن

مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه به ، مسابقه تیراندازی با سلاح بادی بین همکاران خانم برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، این مسابقه بین 21  نفر از همکاران اناث در سالن ورزشی واقع در ساختمان  هئیت تیراندازی استان برگزار شد و درپایان خانمها مهتاب مرادی، زهرا کرانی و سارا میرانی با کسب بیشترین امتیاز به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

پیش از آغاز این مسابقه، حسن ریحانی پور، مدیر شعب بانک مسکن استان به همراه معاونین مدیر و مسئول حراست استان در محل برگزاری مسابقه حاضر شدند و ضمن تبریک روز زن به همکاران خانم، از تلاش ها و زحمات آنها در محل کار و در محیط خانواده قدردانی کردند.

این گزارش حاکی است در این مراسم، مدیر شعب استان کرمانشاه،با اشاره به نقش و جایگاه مهم زن در جامعه اسلامی اظهار داشت: بانوان همکار با تعهد وتلاش خود و صعه صدر در برخورد با مشتری، می توانند نقش مهی در خدمت گزاری به مردم و پیشبرد اهداف بانک داشته باشند.

ریحانی پورگفت : برخی از بانوان شاغل، علاوه بر کار اداری، وظیفه همسرداری و مادری را نیز بر عهده دارند و با تلاشها و زحمات خود، نشان داده اند که مادران و زنان جامعه اسلامی، نمونه های موفقی از استعداد و توانمندی  هستند که می توانند علاوه بر رسیدن به امور منزل در محیط کار نیز ضمن حفظ شئونات اسلامی ، موفق باشند.

وی  در ادامه اظهار داشت : اهداف مدیریت کرمانشاه، در بخش های مختلف جذب منابع ، وصول مطالبات و توسعه بانکداری الکترونیک باسرعت بهتر از گذشته با بهره گیری از مشارکت و خلاقیت جمعی همه همکاران بویژه همکاران خانم در حال پیگیری است و لازم است این تلاش ها در ایام پایانی سال با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

گفتنی است در شعب و مدیریت کرمانشاه، مجموعا 30 نفر همکار بانو، مشغول به خدمت هستند که به مناسبت روز زن با اهدای شاخه گل، لوح تقدیر و هدیه مورد تجلیل قرار گرفتند.

آخرین بروزرسانی 1399/12/15