تازه های اخبار تازه های اخبار

بازگشت پیکر پدر همکار 38 سال پس از شهادت

پیکر پاک شهید احمد زارعی پدرکارمند بانک مسکن،شعبه مرکزی کرمانشاه 38سال پس از شهادت و تفحص در منطقه فکه با حضور گسترده مردم و تعدادی از کارکنان بانک مسکن، در خاک وطن آرام گرفت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، شهید احمد زارعی، پدر همکار مهدی زارعی، بانکدار شعبه مرکزی کرمانشاه، در سال 1361 به عنوان فرمانده گردان تانک در لشکر81 زرهی ارتش کرمانشاه و در عملیات والفجر مقدماتی به فیض شهادت نایل آمد و پیکر مطهر این شهید پس از 38 سال در منطقه فکه تفحص و در زادگاه خویش در روستای زواره کوه شهرستان اسلام آباد غرب به خاک سپرده شد.

این گزارش حاکی است مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه در حاشیه این مراسم، حضور باشکوه مردم در مراسم خاکسپاری این شهیدبزرگور را نشان دهنده عظمت و جاودانگی شهیدان دفاع مقدس دانست و گفت: بزرگداشت نام و یاد شهید مانند خونی تازه در کالبد جامعه است که موجب زنده شدن روح معنویت و غیرت در مردم شده و ما را از خواب غفلت و روزمرگی بیدار می کند.

حسن ریحانی پور اظهار داشت: مهمترین پیام بازگشت شهیدزارعی و سایر همرزمان شهید او که این سالها پیکر پاکشان تفحص می شود این است که روح شهید همیشه جادوانه خواهد ماند و هیچگاه نباید اجازه دهیم غبار فراموشی و گذشت زمان ما را از راه و هدف این عزیزان غافل کند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهیدان قربانی و یزادنفر بانک مسکن استان کرمانشاه، پیشرفت کشور و عبور از مشکلات را نیازمند داشتن روحیه بسیجی و توسعه فرهنگ تلاش و جهاد مضاعف دانست و گفت: این شهیدان در سخت ترین شرایط، برای نجات کشور، با جان خود معامله کردند لکن ما در شرایطی غیرقابل مقایسه با سختی های آنها فقط لازم است وقت گذاری و احساس مسئولیت بیشتری نسبت به وظایف خود و سرگذشت جامعه داشته باشیم.

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه، در ادامه تصریح کرد: این استان به عنوان یکی از مناطقی که مورد آسیب و تهاجم مستقیم دشمن بعثی قرار گرفت، نیازمند توسعه و تلاش بیشتر است لذا همکاران ما به عنوان افرادی که نقش مهمی در چرخه اقتصاد استان و پرداخت تسهیلات مسکن دارند باید از هیچ کوششی برای انجام بهتر وظایف مضایقه نکنند.

حسن ریحانی پور گفت: کارکنان شعب بانک مسکن استان کرمانشاه، در مقاطع مختلف از جمله در پرداخت تسهیلات زلزله نشان دادند که کار جهادی و ادامه راه شهیدان در خدمتگزاری صادقانه به مردم، همانند گذشته امکانپذیر است و ثابت کردند که با تلاش و کوشش بیشتر می توان کشور را از مشکلات عبور داد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/15