بیش از5 هزار میلیارد ریال گردش مالی pos بانک مسکن استان کرمانشاه

بیش از5 هزار میلیارد ریال گردش مالی pos بانک مسکن استان کرمانشاه

دستگاه های کارتخوان بانک مسکن در مراکز مختلف فروشگاهی و خدماتی در استان کرمانشاه طی سال 98 بیش از 5 هزار میلیارد ریال تراکنش مالی داشتند

به گزارش روابط عمومی مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، حسن ریحانی پور، مدیر شعب استان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در سال گذشته پذیرندگان دستگاه های کارتخوان(pos) بانک مسکن 5هزار و 787 میلیارد ریال تراکنش مالی، ثبت کردند.

وی افزود: سال گذشته بیشترین تراکنش مالی دستگاه های کارتخوان بانک مسکن در تیرماه با مبلغ 597میلیارد ریال توسط یک هزار و 786دستگاه ثبت شده است .

مدیر شعب استان کرمانشاه در ادامه اظهار داشت: طبق آمار منتهی به اسفند ماه سال گذشته یک هزار و 932 دستگاه کارتخوان بانک مسکن اعم از ثابت و سیار در استان کرمانشاه فعال بوده است که این تعداد دستگاه ها فقط در اسفند ماه تعداد 318هزار و 391 تراکنش با مبلغی بیش از 524 میلیارد داشته اند.

 وی گفت: مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه در ارزیابی عملکرد سال98 بین مدیریت های بانک مسکن کل کشور توانست هدف تعیین شده در بخش های متوسط مبلغ و متوسط تعداد تراکنش دستگاه های کارتخوان را محقق و جایگاه سبز را کسب کند.

ریحانی پور، یکی از برنامه های اصلی مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه را توسعه بانکداری الکترونیک بویژه گسترش استفاده از دستگاه های کارتخوان برشمرد و گفت: توسعه فناوری اطلاعات و در شرایط کنونی، وجود بیماری کرونا، ضرورت توجه به بانکداری الکترونیک را بیش از پیش کرده است و بانک مسکن نیز همگام با این فناوریها به توسعه قابلیتهای نرم و افزای و سخت افزاری خود پرداخته است.

 

آخرین بروزرسانی 1399/4/23