افتتاح سالن جلسات غدیر در ساختمان مدیریت بانک مسکن کرمانشاه

افتتاح سالن جلسات غدیر در ساختمان مدیریت بانک مسکن کرمانشاه

همزمان با عید سعید غدیر، سالن جلسات ساختمان مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، بانام «سالن جلسات غدیر»افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان کرمانشاه،در آیین افتتاح این سالن، حسن ریحانی پور،مدیر شعب استان به بیان آموزه های اخلاقی و مدیریتی نهج البلاغه و سیره عملی  حضرت علی(علیه السلام)پرداخت و گفت: امیرالمومنین(علیه السلام)در آخرین وصایای خود به امام حسن(علیه السلام)پس از تقوای الهی به نظم در امور توصیه می فرمایند که نشان دهنده اهمیت موضوع نظم و ترتیب در زندگی و کار است.

وی افزود: انضباظ کاری، یکی از مهمترین شاخص های موفقیت هر سازمانی است.در موسسات مالی از جمله بانکهابه لحاظ محاسبات دقیق مالی و دقت نظری که مشتریان، در پیگیری امور مالی خود دارند این موضوع بیش از سایر ادارات نمود و اهیمت پیدا می کند.

مدیر شعب استان کرمانشاه، در ادامه اظهار داشت: یکی از مسایل مهم در سیستم اداری، اجرای به موقع و صحیح برنامه و استراتژیهای کلان مدیریت، توسط کارکنان اجرایی است.بایدهمکار شعبه با همان انگیزه و دیدگاهی که مسیولان، تصمیم گیری کرده اند برای عملیاتی شدن برنامه ها تلاش کنند.مسیولان نیز در مقابل از نظرات و پیشنهادات کارکنان صف که بصورت مستقیم و در عمل با نقاط قوت یا ضعف برنامه ها  مواجه می شوند نهایت استفاده و بهره برداری را داشته باشند.

ریحانی پور بیان داشت: حالت مطلوب در اصلاح امور، پذیرش نقدهای منطقی همکاران به برنامه ها است از طرفی همکار منتقد نیز نگرانی و دغدغه ای نسبت به بیان انتقادات خودنداشته باشد.در این صورت است که می توان خرد جمعی را برای پیشرفت امور به کار گرفت و همدلی و مشارکت را در سازمان توسعه داد.

مدیر شعب استان کرمانشاه، با اشاره به نامه53امام به مالک اشتر، یکی از موضوعات مهم در سیره حضرت علی(علیه السلام) را تاکید بر شایسته سالاری دانست و تصریح کرد: نظام تشویق و تنبیه و گماردن افراد شایسته در مناصب بالاتر، موجب توسعه فرهنگ کارمداری و ایجاد انگیزه رقابت مثبت در کارکنان خواهد شد.

در ابتدای این مراسم، حجت الاسلام سلیمانی، امام جماعت مدیریت کرمانشاه، نیز در سخنانی به بیان فضایل روز غدیر و مناقب حضرت علی(علیه السلام) پرداخت و در بخش دیگری از این مراسم، ساسان یلی نژاد، معاون اجرایی و غلامرضا کارخانه، رییس دفتر حراست با تبریک عیدسعیدغدیر،اظهار امیدواری کردند با تاسی از فرامین مولای متقیان و باهمت و تلاش همکاران، شاهد موفقیتهای بیش از پیش بانک و خدمتگزاری مطلوب به مردم باشیم.

آخرین بروزرسانی 1399/5/22