معاونت مالی و فناوری مدیریت بانک مسکن کرمانشاه به کیوان نوری سپرده شد

معاونت مالی و فناوری مدیریت بانک مسکن کرمانشاه به کیوان نوری سپرده شد

مراسم معارفه معاون مالی و فناوری مدیریت کرمانشاه، در ارتباط ویدیو کنفرانسی با اداره کل امور مدیریت های شعب و با حضور مسیولان و روسای دوایر مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان کرمانشاه، در این مراسم، صادقی اقدم، رییس اداره کل امورمدیریت های شعب، ضمن معرفی کیوان نوری، به عنوان معاون مالی و فناوری استان اظهار داشت: استان کرمانشاه در سالهای اخیر و پس از وقوع زلزله، با حجم کار مضاعفی مواجه شده است لذا با اضافه شدن معاون مالی و فناوری به تیم مدیریتی استان، روند مطلوب انجام امور با سرعت بیشتری پیگیری خواهد شد.

وی با اشاره به شرایط کنونی بانک اظهار داشت: سال گذشته با شروع بیماری و وضعیت خاص بازار و خروج منابع بانکی به سمت بازار سرمایه، همکاران با شرایط سختی در حفظ و جذب منابع روبه رو بودند، علی رغم این شرایط، قدردان زحمات وتلاشهای همکاران هستیم و مطیمنا با همت و تلاش مضاعف همکاران،  آینده روشنی پیش رو خواهیم داشت.

صادقی، در ادامه افزود: رعایت پروتکلهای بهداشتی و حفظ سلامت همکاران، اولویت اول مسیولان بانک است. لذا باید تا حد امکان، امور بانکی مشتریان را بدون نیاز به مراجعه حضوری و از طریق بانکداری الکترونیک انجام داد و لازم است دوایر مدیریت هم پشتیبانی کافی را از شعب داشته باشند تا فرهنگ بانکداری الکترونیک بیش از پیش گسترش یابد.

رییس اداره کل امور مدیریت های شعب، گفت: ما چاره ای جز هماهنگی با شرایط موجود نداریم،بنابراین لازم است که برنامه ریزی های دقیقی داشته تا این تهدید را به فرصتی برای توسعه بانکداری الکترونیک تبدیل کنیم.

وی ضمن تاکید بر تشکیل پرونده های غیرحضوری، انتشار اوراق گواهی سپرده یکساله را  از جمله برنامه های در دست اقدام بانک برشمرد و تصریح کرد: حساب ممتاز نیز با توجه به افزایش قیمت اوراق ممتاز، از مطلوبیت خوبی برای جذب منابع برخوردار است . در سالجاری نیز با نرخ سودهای جدید، ظرفیت بهتری برای بازاریابی ایجاد می شود.

صادقی، عملکرد استان کرمانشاه را در وصول نقدی مطالبات، مطلوب ارزیابی کرد و تصریح داشت: استان کرمانشاه در سه ماه ابتدای سال، در وصول نقدی مطالبات، جایگاه سبز را محقق کرده، اما لازم است از فرصت محدود باقیمانده طرح میثاق نیز نهایت استفاده را برده تا بتوانیم مطالبات استان، بویژه مطالبات تسهیلات زلزله را بیش از گذشته کاهش دهیم.

مدیر شعب استان کرمانشاه، نیز در این مراسم، اظهار داشت: با تلاش مضاعف و همیاری و مشارکت همه همکاران ،تیم مدیریت استان بیشتر و بهتر از گذشته، برای تحقق اهداف برنامه ریزی خواهد کرد.آقای نوری نیز از نیروهای بومی و موفق استان است و با شناخت خوب از همکاران و توانمندیهای آنها ،برای موفقیت استان در حوزه مالی وفناوری تلاش خواهندکرد.

ریحانی پور در ادامه این همایش، به طرح مباحث کاری دوایر و شعب استان و تبیین اهداف مدیریت کرمانشاه پرداخت و گفت: یکی از ارکان مهم پیشرفت، جلب مشارکت همکاران است اگر در تصمیم گیری ها نظرات و پیشنهادات جمعی به اجرا درآید، ضریب خطا کاهش یافته و مسیولیت انجام کار نیز بین همه تقسیم می شود.

وی شرایط اقتصادی و بیکاری موجود در استان کرمانشاه را نیازمند تلاش بیش از پیش در حوزه اقتصادی دانست و افزود: همه ما وظیفه داریم برای استان خود در حوزه کاری بانک، تلاش مضاعف تری داشته باشیم. باید ارزیابی دقیقی از عملکرد خود داشته و با بهتر کار کردن، در جهت ارتقای عملکرد مطلوب شعب گام برداریم.

مدیر شعب استان کرمانشاه، خواستار کار حداکثری از دوایر شد و گفت: اگر نامه ای زده می شود یا انجام کاری به شعبه واگذار می شود پیگیر به نتیجه رسیدن آن کار باشیم تا شعبه نیز با الگو قراردادن دوایر ستادی، انگیزه بیشتری برای انجام امور پیدا کند.لذا دوایر استان باید در قبال عملکرد شعب، خود را مسیول بدانند.

در این مراسم، کیوان نوری، معاون جدید مالی و فناوری مدیریت کرمانشاه نیز اظهار داشت:  برنامه های بانک در حوزه مالی و فناوری در استان کرمانشاه با تکیه بر مشارکت و همدلی همکاران، با توان و انگیزه بیش از گذشته، دنبال خواهد شد و سعی خواهیم کرد سهم تراکنش های بانک را ابزارهای الکترونیک مانند pos توسعه دهیم.

وی گفت: مشتری مداری یکی از اصول مهم و حیاتی در اصول بانکداری است، که باید سعی کنیم ابتدا در ارتباط با همکاران به عنوان مشتریان داخلی یا همان منابع انسانی، این فرهنگ را توسعه دهیم، سپس با مشتریان بانک که موجودیت ما وابسته به آنها است نهایت اصول مشتری مداری را بکار ببریم.

ساسان یلی نژاد، معاون اجرایی و غلامرضا کارخانه، رییس دفتر حراست نیز از دیگر سخنرانان این مراسم بودند که ضمن تاکید بر تلاش بیشتر برای دسترسی به اهداف ، ابراز امیداوری کردند با تکمیل تیم مدیریتی استان ، پیشرفت امور و رسیدن به اهداف، سرعتی بیش از گذشته داشته باشد.

آخرین بروزرسانی 1399/4/29