تازه های اخبار تازه های اخبار

مدير شعب استان ايلام:

حضور بانوان در مشاغل منجر به رشد جامعه خواهد شد

مراسم تقدير از بانوان همكار مديريت استان ايلام با حضور مدير شعب استان برگزار شد.

در اين مراسم كه در محل سالن اجتماعات مديريت برگزار شد، حسين عاطف ضمير، مدير شعب استان با اشاره به  مقام زن در اسلام ، به مسئوليت هاي زنان در خانواده و جامعه اشاره و اظهار داشت: حضور زنان در جامعه باعث غني سازي بسياري از مشاغل شده و بايد پذيرفت كه حضور زنان در بعضي از مشاغل باعث گستردگي و اهميت آن شغل گرديده است.

وي افزود :  هر روز با ورود كسب و كارهاي جديد دامنه قابليت ها و حضور زنان در جامعه تخصصي تر و بيش تر مي شود كه اين حضور بانوان مطمئنا منجر به رشد جامعه خواهد شد.

مدير شعب استان با اشاره حجاب برتر بانوان همكار استان تصريح كرد: باعث خوشحالي است كه تمامي همكاران اناث اين مديريت حجابشان كامل است و دقيقا مطابق آن چيزي است كه در سيره ائمه و احاديث به آن اشاره شده است .

عاطف ضمير با بيان اينكه در انجام خدمت به مردم و ارتقاء اهداف مديريت ، بانوان همكار نقش پر رنگي داشته اند افزود: همكاران اناث با استفاده از استعداد ، توانايي و خلاقيت خود به نحو احسنت در خدمت سازمان بوده اند كه از بابت من از آنها تشكر مي كنم.

ايشان با بيان اينكه زنان توانسته اند ضمن حفظ بنيان و مسئوليت در خانواده ، نقش و كاركردهاي مهم تر و فعال تري در جامعه داشته باشندتصريح كرد:زنان همانند مردان با مشاركت در عرصه هاي مختلف سياسي و اجتماعي و با رعايت حجاب اسلامي ، به ايفاي نقش پرداخته اند كه در اين زمينه هم موفق بوده اند.

وي  با تقدير از تلاش هاي بانوان شاغل مديريت تصريح كرد: نقش و جايگاه همكاران خانم در دستيابي به اهداف شعب و مديريت بسيار حائز اهميت  بوده و آمار ها و اطلاعات شعب گوياي اين واقعيت است .

در پايان اين مراسم با اهداء هدايا از بانوان همكارشاغل در مديريت استان تقدير بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/5/15