فهرست اخبار فهرست اخبار

شعبه مرکزی بندرعباس دوهزار میلیاردی شد

محمدرضا بوستان افروز مدیر شعب استان هرمزگان درمراسم جشن دوهزار میلیاردی شعبه مرکزی بندرعباس، ضمن تبریک این عضویت ، حضور شعبه مرکزی بندرعباس را در باشگاه دوهزار میلیاردی بانک مسکن به کلیه کارکنان این شعبه تبریک گفت

بوستان افروز دراین مراسم که با حضور مدیرشعب و معاونین و مسیولین دوایراین مدیریت وکلیه کارکنان شعبه مرکزی بندرعباس برگزارشد اظهار داشت : این موفقیت پرارزش،  حاصل تلاش وکوشش کارکنان سطوح مختلف شعبه می باشد  که با مدیریت صحیح مسیولین شعبه ، حاصل آن ایستادن در این نقطه افتخار است  .

 مدیرشعب استان ضمن تاکید بر تقویت انسجام سازمانی ومشارکت کلیه کارکنان درهم افزایی و توانمندی ها گفت:از وظایف  اصلی همگی ما برنامه ریزی و تلاش در جهت اعتلای نام بانک مسکن و افتخارآفرینی برای بانک و دستیابی سریع به اهداف آن می باشد که این ممکن نیست مگر درسایه تلاش ، همدلی وکار مشارکتی و تیمی و پیگیری های مستمرکلیه کارکنان شعبه .

وی خاطر نشان کرد: شعبه مرکزی بندرعباس شایسته دستیابی به رفیع ترین جایگاه در بین شعباین مدیریت  است و امیدواریم که با غیرت وتلاش و همدلی کلیه  کارکنان هرچه سریعتر این شعبه به باشگاه سه هزار میلیاردی دست یابد وضروری است  از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نورزیم.

بوستان افروز تاکید کرد : اولویت دهی به  احترام و تکریم  مشتری می تواند زمینه ساز پویایی بیشتر بانک شود و یاد آور شد : نیروی انسانی با دانش و خرد ورزی ، باعث زیبایی تصویر و برند بانک خود دربین بانک های دیگر خواهدشد.

مدیرشعب استان همچنین عنوان داشت : با وجود این مزیت ها و افتخارات  ، نوسانات مقطعی نمی تواند بانک را ازمسیر اصلی خود خارج کند وتشدید رقابت بین بانکی و افزایش برخی از تکالیف اعتباری باعث شده کهجذب منابع به عنوان یکی از راهبردهای اصلی مورد تاکید قرار گیرد که به عنوان وجه تمایز و تشویق شعب موفق درامر تجهیز منابع ، عضویت شعب  در باشگاه هزار میلیارد ریالی در دستور کار بانک قرارگرفته است وماباید به نحو صحیح از این فرصت ها استفاده مطلوب نماییم...

محمدرضا بوستان افروز از آقای کمالی رییس شعبه مرکزی بندرعباس بعنوان رییسی متواضع ، فروتن ، مشتری مدار و باتجربه و دارای دانش بانکی  یاد کرد که در تمامی بخشهای بانک کارنامه ای درخشان داشته است.

بوستان افروز دراین جشن ضمن خیرمقدم به  مشتریان خاص شعبه  یا اهدای هدایایی از نقش موثر آنان تشکرنمود  و اظهار داشت :حسن اعتمادمشتریان و همراهی و همدلی و حمایت آنان نقش بسزایی در این موفقیت دارد که سپاسگزا ر آنان هستیم.

 

درادامه این مراسم یوسف محمدی از مشتریان خاص شعبه مرکزی بندرعباس هم به بیان مطالبی پرداخت و اظهار داشت : شعبه مرکزی نه تنها بعنوان یک باشگاه موفق مطرح است بلکه بعنوان یک امانتدار مقتدر ، توانمند و اساسی مطرح است که با برخورد بسیار مهربانانه کلیه پرسنل آن این افتخار وارقام جمع آوری شده است که آن هم حاصل اطمینان مشتریان به این بانک است.

یوسف محمدی از بانک مسکن به عنوان یکی از بانک های خوب وتاثیرگذار کشور یاد کرد و اظهار امیدواری کرد که  با روی خوش وبرخورد مناسب  کارکنان این شعبه ، این شعبه به ارقام بالاتری دست یابد و عنوان داشت که با موفقیت های بیشتر  به نسبت مسیولیت کارکنان آن هم  حساس تر و بیشتر خواهدشد.

مشتری خاص شعبه اظهار داشت:  در طی چندین سال کارکرد با بانک مسکن کلیه کارکنان آن از سلامت کاری لازم برخوردار و بسیار توانمند و مشتری مدار هستند که تقاضای تشویق علنی این پرسنل زحمت کش وهمچنین نیرو های شرکتی آنان را از مسیولین خواستار شد.

وی  اظهار داشت : از اینکه با نک مسکن را بعنوان بانک منتخب خود برگزیده به خود افتخار می کنم و خوشنامی و مرغوب بودن محصولات بانک را مرهون تلاش تمامی کارکنان ومسیولان توانمندآن در سطح کشور اعلام داشت و اظهار امید واری کرد این برند روز به روز خوشنام تر و متعالی تر شود.

غلامرضا کمالی رییس شعبه مرکزی بندرعباس نیز درادامه این مراسم  اظهار داشت : پس از کسب این موفقیت و افتخارتوسط شعبه  ، مدیریت این شعبه، مسیولیت خطیر و کار بزرگی است که امیدوارم با تدابیر و همیاری مدیر و مسیولین مدیریت و مشارکت و همدلی کارکنان شعبه ، کارنامه ای مثبت و قابل قبول را از خود برجای بگذارم.

وی خواستار همراهی بیش از پیش  کارکنان با دانش  و وفادار شعبه و استفاده از خرد جمعی وکار تیمی آنان در جهت برداشتن گام های بلند و ساختن آینده ای بهتر برایشعبه و، کارکنان و مشتریان را خواستارشد و اظهار امیدواری کرد : با تلاش روز افزون ،هرچه سریعتر تحقق اهداف بانک دست یافتنی تر شود.

گفتنی است : مدیریت هرمزگان دارای 29 شعبه می باشد که ماندهدو شعبه گلشهر و بلوار امام آن بالای هزار میلیارد ریال ،  که مانده منابع شعب گلشهر و بلوارامام به ترتیب  1320و 1330 میلیارد ریال است  و شعبه مرکزی بندرعباس نیز با مانده 2180 میلیارد ریال دوهزارمیلیارد ریالی می باشد.

در انتهای مراسم نیز با برش کیک و پذیرایی  از مشتریان و کارکنان پیوستن شعبه مرکزی به باشگاه دوهزار میلیاردی جشن گرفته شد..

آخرین بروزرسانی 1398/8/21