تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدارمدیرشعب هرمزگان با نماینده ولی فقیه

مدیر شعب بانک مسکن هرمزگان بهمراه مدیران بانک ها، با حضرت آیت اله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس دیدار وگفتگو کردند.
در این دیدار امام جمعه بندرعباس طی سخنانی اظهار داشت: امیدواریم با توجه به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصادوفرهنگ باعزم ملی ومدیریت جهادی ، گام های مهمی در استای عظمت و سربلندی ایران اسلامی برداریم.
آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در دیدار با مدیران بانکها اظهار کرد :رفع مشکل بیکاری و ایجاد اشتغال، زمینه حل بسیاری از مشکلات جامعه است و این مهم باید دغدغه اصلی همه مسیولان باشد .
وی، با بیان اینکه روحیه خدمتگزاری مسوولان فرصتی است مناسب برای انجام اقدامات مهم در حوزه های مختلف که سبب ایجاد اشتغال مولد و پویا می شود، یادآور شد: روند ایجاد اشتغال باید با جدیت دنبال شود و تلاش کرد که از ظرفیتهای موجود استان استفاده و علاوه بر این به سمت کشف ظرفیت‌های جدید و فرصت‌های شغلی پایدار و جذب دایم پیش رویم. امام جمعه بندرعباس، در ادامه به اصلاح فرهنگ کار در جامعه اسلامی اشاره و اضافه کرد: باید شغل و کار را به درستی برای مردم و جوانان معنا کنیم تا بدانند که کار تنها به معنای پشت میزنشینی نیست و اصلاح فرهنگ کار مساله بسیار مهمی است که مسوولان و سازمان های فرهنگی باید از ابزارهای موجود، پیرامون ترویج فرهنگ صحیح کار که از مصادیق امر به معروف است، تلاش کنند.
وی با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری یک تکلیف اعتقادی است و باید اصل قرار بگیرد، گفت: باید با یک اراده و عزم جدی، اعتقادی و همه‌جانبه و مدیریت جهادی اهداف بلند نظام اسلامی محقق شود.
درپایان قاسمی دبیر شورای هماهنگی بانکها ضمن ارایه گزارشی از عملکرد بانک های استان، آمادگی بانک ها را برای ارایه خدمات بهینه به مردم استان اعلام کردودر این دیدار نماینده ولی فقیه از عملکرد سال گذشته بانک هاتشکر وقدردانی کرد.
آخرین بروزرسانی 1394/5/1