تازه های اخبار تازه های اخبار

در مدیریت هرمزگان صورت گرفت :

ارایه راهکار برای مسایل و مشکلات پروژه های مشکل دارطرح مهر

دومین جلسه کمیته آسیب شناسی طرح مهر در خصوص رفع مشکلات پروژه های مسکن مهر با دعوت از نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، دستگاه اجرایی فرمانداری بندرعباس و مدیرعامل وپیمانکارهای هفت تعاونی و پرونده های مشکل دار،در محل این مدیریت برگزار گردید .
علی کمالی مدیرشعب ضمن خیر مقدم به مهمانان، آماروعملکردمدیریت شعب استان درطرح مهرراارایه نمود و گفت: این بانک با پرداخت 468/36واحدتسهیلات طرح مهر و119/16واحد تسهیلات بهسازی و نوسازی روستایی مجموعابالغ بر 12000میلیارد ریال ،دراین بخش حایر رتبه اول پرداخت تسهیلات در بین بانکهای استان می باشد که انشاا...با همکاری اداره راه و شهرسازی و دستگاههای اجرایی استان وتشکیل جلسه هفتگی جهت هماهنگی و اجرای مصوبات، تمام پرونده های مشکل دار تا آخر خرداد ماه تعیین تکلیف می گردد .
کمالی درادامه به واحدهای تقسیط نشده اشاره نمودند و افزودند : به لحاظ فروش اقساطی واحدهای طرح مهر که تاکید مدیران ارشد بانک ووزارت راه و شهرسازی می باشد ،این بانک آمادگی لازم هم از لحاظ نیروی انسانی و هم از نظر تجهیزات کافی جهت فروش اقساطی ده هزار واحد دارا می باشد .
عقیل زینلی معاون اجرایی ضمن قدردانی از مهندس حریرنیا نماینده اداره کل راه و شهرسازی، به جهت اجرایی نمودن مصوبات جلسه قبلی به بررسی مشکلات پروژه هاو متقاضیان از جهت سامانه اصالت مشتریان وعلل عدم مراجعه متقاضیان ، به تفکیک پروژه های مختلف پرداخت که منجر به مصوبات این جلسه گردید.
مدیر شعب همچنین در مورد هفت پروژه مشکل دار،ازنماینده بنیاد مسکن و پیمانکارومدیرعامل حاضر در جلسه این تعاونی ها خواست تا نسبت به رفع مشکل این واحدها اقدام و ظرف مدت یکسال پروژه های مذکور را به اتمام رسانند. همچنین بنیاد مسکن مکلف شد نسبت به رفع مشکل سامانه و معرفی اعضا در شهرهای زیر 25هزار نفر طی مدت یک هفته اقدام نماید.
ایشان ازنماینده راه و شهرسازی خواست تا پایان خردادماه مشکلات زیر بنایی پروژه ها را پی گیری و مرتفع نمایند وهمچنین خواستاراعلام هفت هزار واحد آماده به بانک شد. وی در خصوص پروژه های آماده فروش اقساطی گفت :در صورتیکه متقاضیان پس از رفع مشکلات سامانه اصالت مشتریان جهت تقسیط تسهیلات به بانک مراجعه ننمایند ،بعد از اقدامات انجام شده ، اشخاص جایگزین را معرفی نمایند.
آخرین بروزرسانی 1394/5/1