تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیر شعب استان هرمزگان با خانواده شهید عباس احمدی

علی کمالی مدیر شعب استان با حضور در منزل همکار سمیه احمدی فرزند شهید عباس احمدی با پدر و مادر آن شهید والامقام دیدار و گفتگو کردند.
کمالی مدیر شعب بانک مسکن استان هرمزگان ، در این دیدارودر فضایی صمیمانه با تجلیل از مقام شامخ شهدا و تبیین دلاوری ها و جانفشانی آنان در طول جنگ تحمیلی گفت : همه ما در قبال زحمات و خدمات شهیدان مسیولیم و باید هدفی را که آنان در تحقق آن تلاش نمودند رابا جدیت دنبال کنیم. کمالی در ادامه سخنان خود برای پدر ومادر وفرزند این شهید بزرگوار آرزوی صبر و سلامت و طول عمر مسیلت نمود .
پدر ومادراین شهید بزرگوار ضمن تشکر ازحضور مدیر منطقه ، ضمن بیان خاطراتی از فرزند شهیدشان ، اظهار داشتند : بسی مایه افتحار وخوشحالی که مسیولین به فکر سرکشی ودیدار از خانواده شهدا وبه یادشهدا می باشند و از خداوند بزرگ برای خدمتگزاران واقعی نظام توفیق ، توانمندی و سربلندی مسیلت نمودند.
لازم به ذکر است شهید عباس احمدی در تاریخ 22/10/65 در عملیات شلمچه و کربلای 5 به شهادت رسیده وهمکار سمیه احمدی تنها فرزند آن شهید و درآن تاریخ 10ماهه بوده اند .
در پایان این دیدارمدیر شعب ضمن تبریک این سعادت بزرگ راکه نصیب این همکار گرامی گردیده راتبریک وهمچنین حضور این همکار که از پرسنل نمونه و پرتلاش این مدیریت و صبر ومقاومت این عزیز را تقدیر می نماییم وخانواده ارجمندشان توفیق و سلامتی را خواستاریم .
آخرین بروزرسانی 1394/5/1