تازه های اخبار تازه های اخبار

گلگشت تفریحی،آموزشی مدیریت شعب استان هرمزگان

برنامه گلگشت تفریحی، آموزشی برای نخستین بار برای کارکنان تحت پوشش این مدیریت وخانواده ایشان به منظور ایجاد فضای وفاق ودوستی میان خانواده کارکنان و بهبود وضعیت جسمی و روانی کارکنان برگزار گردید.
این برنامه در قالب پیاده روی صبحگاهی و ورزش همگانی در پارک ساحلی ولایت برگزار وبالغ بر 120نفر ازکارکنان به اتفاق خانواه هایشان دراین مراسم شرکت کردند.
دراین گلگشت برنامه های جانبی از جمله پذیرایی و برنامه آموزشی خانواده محور باعنوان خانواده سالم توسط روانشناس وکارشناس آموزشی انجام گرفت .
علی کمالی مدیرشعب ضمن شرکت دراین همایش با تشکر از حضور پرسنل تصریح کرد: توسعه و ترویج فرهنگ ورزش همگانی، بهبود وضعیت جسمی و روانی کارکنان هدف و تجدید خاطرات و تقویت روحیه از اهداف اجرای طرح گلگشت خانوادگی است.
وی همجنین اظهار امیدواری کرد: با فراهم بودن شرایط مساعد آب وهوایی در فصل پاییز وزمستان دراین استان، برنامه های گلگشت استمرار وکارکنان با حضور فعال خود از این فرصتها به نحواحسن استفاده نمایند
در پایان این برنامه علاوه بر اهدای جوایزویژه به 3 نفربه قید قرعه به کلیه خانواده های شرکت کننده نیز هدایایی به رسم یادبود و اهدا گردید.
آخرین بروزرسانی 1394/4/31