تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیرازعملکرد پرسنل شعبه امام بندرعباس

تقدیر از عملکرد پرسنل شعبه امام بندرعباس درخصوص جذب 80درصدی منابع صفردرصدی باحضورمدیرومعاونین مدیر ،کارشناسان، روسا ومعاونین شعب و دوایرمدیریت درسالن کنفرانس مدیریت برگزار شد.
کمالی مدیر شعب در این گردهمایی سخنانی در خصوص عملکرد 9ماهه ابتدای سال بیان کردوضمن تشکر از همکاران گفت : مدیریت هرمزگان در این 9 ماهه 34درصد رشد داشته که قابل تقدیر است که یکی از دلایل آن محصولات جدید بانک خصوصا نرخ روزشمار2/22درصد بوده که استقبال خوبی دراین منطقه شد.
به گفته مدیر منطقه، مدیریت هرمزگان در ظرف مدت 2 ماه 600میلیارد در بخش کوتاه مدت و ممتازرشد داشته که موفق به تحقق هدف تعیین شده از مرکز در این بخش شدیم .
کمالی بیان نمود: تا تحقق اهداف در بخشهای قرض الحسنه و جاری ،فاصله زیادی نداریم و انشااله با برنامه ریزی انجام شده اهداف تعیین شده دراین بخش تا آخر بهمن ماه تحقق خواهد شد.
مدیرشعب در ادامه به اهمیت و جایگاه جذب منابع صفر درصدی اشاره نمودو تصریح کرد: مرکز 10نمره از 20نمره امتیاز جذب منابع را در این بخش قرارداده وافزود همه ما باید تلاش کنیم سبد محصولات شعبه را یک سبد قابل قبول کنیم و در این سه ماهه آخر سال نیاز به یک همت جمعی برای جذب منابع علی الخصوص منابع صفردرصدی داریم .
وهمچنین وی گفت :برای ایجاد انگیزه در همکاران از جمله همکاران تحویلدار، ثبت مبالغ جذب شده درسامانه بازاریابی مدیریت وپرداخت اضافه کار تشویقی درخصوص جذب منابع صفردرصدی به10نفر از تحویلداران برترمی باشد.
کمالی افزود:همکاران تحویلدار باید هنر و توانایی صحبت با مشتری را برای جذب مبالغ خرد و افتتاح حسابهای منابع ارزان قیمت به جای سایر حسابهارا کسب نمایند .
مدیر شعب درادامه، میزان جذب شعب مدیریت را به تفکیک عنوان کرد و افزود: شعبه امام و خلیج فارس با 86و 81درصد رشددرکل منابع نسبت به پایان سال گذشته بیشترین نقش را درموفقیت مدیریت داشته اند.
وی اظهارداشت: فعالیت و عملکرد خوب پرسنل شعبه امام طی 9 ماهه اول سال منجربه جذب 622میلیارد منابع شد ووی موفقیت یک شعبه را نتیجه تلاش گروهی و احساس مسیولیت کارکنان آن شعبه دانست.
مدیرشعب در پایان گردهمایی ازپرسنل شعبه امام (آقایان علی زاهدی – عبداله حاج حسینی – کریم زارعی – مهدی غایبی – عباس سالاری –سجاد سالاری – منصور پورجعفری و اصغر زاهدی ،خانمها فاطمه بهادری و فهیمه رفیعی) با اهدای لوح تقدیر کرد.
آخرین بروزرسانی 1394/4/24