تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدید مدیر شعب هرمزگان از شعب تابعه در سالروز تاسیس بانک

همزمان با سالروز تاسیس بانک مسکن، علی کمالی مدیر شعب وتعدادی ازمسیولین این مدیریت از شعب تحت پوشش شهرستان بندرعباس بازدید کردند.
مدیر شعب در این دیدارها ضمن تقدیر از زحمات کارکنان وتبریک سالروز تاسیس بانک، در محیطی صمیمی باهمکاران شعب به گفتگوپرداختندو از نزدیک مسایل و مشکلات احتمالی را از کارکنان ومراجعه کنندگان جویا شدند و در جریان آخرین وضعیت عملکردی شعب قرار گرفتند.
علی کمالی بررسی مسایل و مشکلات شعبه ها در ارتباط با مشتریان و در حوزه مسایل درون سازمانی از مهم ترین اهداف برنامه بازدید ازشعب دانست و گفت :همکاران باید اطلاعات جامعی در خصوص انواع خدمات بانک برای مشاوره داشته باشند و بر نظم و آراستگی شعب و ارایه خدمات مطلوب توسط تمام رده های شعبه تاکید کرد.
وی به نقش روسای شعب در سودآوری و توسعه بانک تاکید کرد و حرکت در چارچوب استراتژی ها و فرایندهای توسعه ای بانک مسکن برای دستیابی به موقعیت های بهتر را خواستار شد.
علی کمالی خطاب به همکاران افزود:رمز بقای بانک در مشتری مداری است و مشتری را محبوبترین فرد برای بانکو احترام به مشتریان را مهمترین وظیفه مسیولان شعب و کارکنان دانست و همدلی و همکاری تمامی کارکنان در راستای ارتقای جایگاه بانک را ضروری دانست.
وی با اشاره به دستاوردهای بانک مسکن در حوزه های مختلف تصریح کرد :اقتدار کنونی بانک مسکن و این دستاوردها ثمره زحمات وتلاش تمامی همکاران در طول 76سال دانست وافزود: علاقه مندی کارکنان بانک به سازمان خود و پیشرفت آن ،در کمتر سازمانی مشاهده می گردد.
آخرین بروزرسانی 1394/4/24