تازه های اخبار تازه های اخبار

به مناسبت روز پاسدار وبه پاس قدردانی از خدمات خالصانه کارکنان انتظامات ، مراسم اعطای درجه انتظامات مدیریت هرمزگان برگزارشد.

کارکنان انتظامات مدیریت هرمزگان ترفیع گرفتند

دراین مراسم که باحضورمعاونان مدیریت ،مسیول حوزه حراست ،معاونان حراست و کارکنان انتظامات برگزارشد عقیل زینلی مدیرشعب استان گفت : شغل پاسداری در مکتب ما شغل مقدسی است .وهدف اصلی شما به عنوان یک پاسدار نیز حفظ ، حراست و نگهبانی از سازمان است

دراین مراسم که باحضورمعاونان مدیریت ،مسیول حوزه حراست ،معاونان حراست و  کارکنان انتظامات برگزارشد عقیل زینلی مدیرشعب استان گفت : شغل پاسداری در مکتب ما شغل مقدسی است .وهدف اصلی شما به عنوان یک پاسدار نیز حفظ ، حراست و نگهبانی از سازمان است .

وی به روز رسانی اطلاعات بانکی ، سلامت ، آمادگی جسمانی ، ورزش ، پوشش ظاهری مرتب ، هوشیاری وبرخورد مدبرانه ودقت درامور انتظامی را ضروری دانست و از تلاش و زحمات بی شایبه حراست و انتظامات تقدیر و تشکر کرد و گفت : کارکنان حراست و انتظامات درعمل ثابت کرده اند که در حفظ منابع بانک وامنیت در حوزه کاری از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .

محمدامین وفاداری مسوول حوزه حراست نیز با تبریک روز پاسدار از زحمات کارکنان انتظامات تقدیر وتشکر کرد ونیروی انتظامات را پاسداران حفظ حریم امنیت برشمرد .

وفاداری ، کارکنان انتظامات را بهترین و شریف ترین نیروهای انسانی بانک معرفی کرد وگفت : خوشبختانه تیم انتظامات متشکل از کارکنانی هوشیار و توانمندو باسابقه ای درخشان است که تاکنون وظایف خود را به نحو شایسته انجام داده اند .

 درپایان ،با اهدای  کارت هدیه و لوح سپاس از کارکنان انتظامات تقدیر شده و مراسم ارتقای درجه و سردوشی به غلامشاه عامری از کارکنان انتظامات توسط مدیر شعب انجام شد 
آخرین بروزرسانی 1397/10/3