بازدید مدیر شعب وجمعی از مسیولین بانک مسکن اَز شیرخوارگاه الزهرا(ع) همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع)

بازدید مدیر شعب وجمعی از مسیولین بانک مسکن اَز شیرخوارگاه الزهرا(ع) همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع)

علی کمالی مدیر شعب استان هرمزگان به همراه جمعی از کارکنان این مدیریت همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) اَز بخش‌های مختلف این مرکز بازدید کردند.
مدیرشعب استان در طی گفتگو با مدیر کل بهزیستی و پرسنل این مجموعه ضمن اطلاع یابی از نیازمندیها و کمبودهای این مجموعه آمادگی صندوق خیریه علی بن ابیطالب (ع) این مدیریت را درجهت مساعدت و رفع کمبودها و مشکلات کودکان بی سرپرست اعلام نمود .
کمالی و پرسنل همراه ضمن بازدید از قسمتهای مختلف این شیرخوارگاه ضمن حضور در جمع دوست داشتنی این کودکان ونوزادن ازنزدیک درجریان مشکلات و شرح حال زندگی آنان قرارگرفتند. .
سیما مرادی مدیر کل بهزیستی ضمن بیان توضیحات لازم در هر بخش از نگهداری کودکان عنوان کرد: این شیرخوارگاه در حال حاضر بیش از 21 کودک از یکروز تا 5 سال راتحت پوشش خودد دارد که این کودکان شامل بی سرپرست وبدسرپرست می باشند وضمن ارایه گزارش برنامه ها وعملکرد شیرخوارگاه ، ازجمله مشکلات موجود را هزینه های درمانی کودکان عنوان کرد که بخشی از آن توسط خیرین استان تامین می گردد.
مدیرشعب استان نیز ضمن تشکر از زحمات پرسنل و کارکنان شیرخوارگاه الزهرا (ع) از تهیه وارسال سه دستگاه کولر اجنرال به این مرکزخبرداد که از محل صندوق خیریه علی بن ابیطالب (ع) پرسنل این بانک خریداری ودراختیار این مرکز قرارگرفت .
آخرین بروزرسانی 1394/4/24