نمایش اخبار نمایش اخبار

عضو هیات مدیره بانک مسکن:

پیگیری انتشار 20 هزار میلیارد تومان اوراق رهنی

عضو هیات مدیره بانک مسکن با تاکید بر تامین مالی از بازار سرمایه گفت: در این زمینه مراحل دریافت مجوز انتشار اوراق رهنی در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، اولین گردهمایی مجازی مدیران ارشد حوزه ستادی و استانی بانک مسکن از طریق ارتباط آنلاین به شکل ویدیو کنفرانس با حضور اعضای هیات مدیره بانک در ساختمان مرکزی برگزار شد.

در این همایش، سید محسن فاضلیان درگذشت مدیرعامل بانک مسکن و همچنین 7 نفر از کارکنان و بازنشستگان بانک را تسلیت گفت.

عضو هیات مدیره بانک مسکن با تاکید بر لزوم عملیاتی کردن دو برنامه کلان در بانک مسکن اظهار داشت: نخستین برنامه، شناسایی مراکز درآمدی و در کنار آن شناسایی مراکز هزینه ای بانک است که این موضوع مستلزم ایجاد ساختار بودجه ریزی عملیاتی است.

فاضلیان موضوع وصول به موقع مطالبات را یکی از اولویت های بانک برشمرد و افزود: در این زمینه وصول به موقع مطالبات ارزی در کمیته ای ویژه در حال بررسی و پیگیری است.

وی با بیان اینکه همه از مدیران استانی تقاضا داریم تا کنترل جدی بر کاهش نرخ تمام شده پول داشته باشند گفت: یکی از موضوعاتی که در شرکت های تابعه بانک اتفاق افتاده این است که این شرکت ها در مرحله ورود به حاشیه سود هستند.

عضو هیات مدیره بانک مسکن همچنین با تاکید بر استفاده از روش های تامین مالی از بازار سرمایه افزود: در این زمینه مراحل دریافت مجوز انتشار اوراق رهنی در حال انجام است و انتشار 20 هزار میلیارد تومان اوراق رهنی در دستور کار قرار دارد.

این نشست با هدف مرور دقیق عملکرد مجموعه بانک مسکن در سال 98 و همچنین تبیین برنامه ها و سیاست های مصوب سال 99 تشکیل شد.

آخرین بروزرسانی 1399/3/11