نمایش اخبار نمایش اخبار

اخذ گواهینامه استاندارد توسط شرکت تامین نیروی انسانی بانک مسکن

شرکت تأمین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن (سهامی خاص)موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ISO.۹۰۰۱:۲۰۱۵ شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، روز شنبه مورخ 97/08/12 در حاشیه برگزاری جلسه هیأت مدیره شرکت تأمین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن از گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO.9001:2015 صادره از شرکت RINA ایتالیا و گواهینامه ثبت در شبکه جهانی کیفیت IQNET رونمایی شد.

در این مراسم آقای نریمان جهانبخش مدیرعامل شرکت فوق به خبرنگار هیبنا گفت: این شرکت در اجرای برنامه های عملیاتی مصوب خود بعد از اخذ گواهینامه ISO.9001:2008 در سال 1393 با توجه به ویرایش و انتشار جدید استاندارد ایزو فوق در سال 2015 توسط سازمان جهانی استاندارد به منظور حرکت در مسیر ارتقاء مدیریت کیفیت بعد از برنامه ریزی لازم و بوجود آوردن شرایط و زمینه های مورد نظر در شرکت با هماهنگی شرکت طلوع دانش کیفی (نماینده شرکت RINA ایتالیا در ایران ) و بعد از ممیزی توسط ممیزان از شرکت و انطباق با الزامات مورد نظر و به عنوان اولین شرکت از شرکت های تابعه بانک مسکن موفق به اخذ گواهینامه استاندارد کیفیت ISO.9001:2015 با ثبت آن در شبکه جهانی کیفیت IQNET شد.

جهانبخش افزود: در ویرایش جدید تغییرات مهمی نسبت به نسخه 2008 بوجود آمده است که از آن جمله می توان به مواردی از قبیل : تأکید بر مدیریت ریسک در سازمان ، نگرش فرآیندی در موارد مذکور در استاندارد ، تأکید بر ایجاد ارزش برای مشتریان و سازمان ، تغییرات و مستندسازی اطلاعات ، توجه به مفهوم سازمان و محیط سازمانی ، برون سپاری فعالیت ها ، رهبری در سازمان و ... اشاره کرد.
مدیرعامل شرکت اظهار داشت:امیدواریم تداوم روند استانداردسازی و بهره گیری از الگوهای اثربخش در فرآیندها و امور جاری شرکت بتواند تعالی و رشد و بالندگی بیش از پیش شرکت را در تمام زمینه ها در پی داشته باشد و موجبات رضایت ذی نفعان (بانک، کارکنان بانک و خانواده های آنان) را تأمین کند.

آخرین بروزرسانی 1397/8/21