نمایش اخبار نمایش اخبار

مديرعامل سازمان منطقه آزاد کيش در جمع اعضاي هيأت مديره بانک:

حضور بانک مسکن در منطقه آزاد، باعث رونق است

مديرعامل سازمان منطقه آزاد کيش در جمع اعضاي هيأت مديره بانک در نشست کميسيون عالي وصول مطالبات که در اين منطقه برگزارشد، نقش بانک مسکن در رونق منطقه آزاد را مهم دانست.

به گزارش روابط عمومي مديريت هرمزگان، در اين نشست که به‌منظور شناسايي، بررسي و رفع مشکلات و موانع پروژه‌هاي مورد مشارکت بانک در جزيره کيش و به دعوت محمدابراهيم انصاري‌لاري مديرعامل سازمان منطقه آزاد کيش برگزار شد، جعفر آقاملايي، نادر قاسمي و دکتر محمدعلي دهقان‌دهنوي اعضاي هيأت مديره بانک، محمدحسن علمداري و داود خلجستاني مديران امور اعتباري و حقوقي، مالک آزاديان رييس اداره کل پيگيري وصول مطالبات و محمدرضا بوستان‌افروز مدير شعب  هرمزگان نيز حضور داشتند.

در اين نشست انصاري‌لاري با برجسته شمردن نقش بانک مسکن در رونق منطقه آزاد كيش اظهار داشت: به دليل مهم بودن پروژه‌هاي مورد مشارکت بانک مسکن و اهميت موضوع وصول مطالبات، سازمان منطقه آزاد از بانک مسکن به‌عنوان نخستين بانک به‌منظور حل‌وفصل مشکلات پروژه‌هاي کلان دعوت به‌عمل آورد.

در ادامه نادر قاسمي عضو هيأت مديره بانک با تشکر از دعوت مديرعامل سازمان منطقه آزاد کيش، ادامه اين روند و تشکيل جلسات بعدي و همکاري‌ها و پيگيرهاي مستمر را خواستار شد.

دکتر محمدعلي دهقان‌دهنوي عضو هيأت مديره بانک نيز اهميت‌بخشي و اقدام خردمندانه مديرعامل سازمان منطقه آزاد در خصوص رفع مشکلات پروژه‌ها و مجتمع‌هاي منطقه را قابل تقدير دانست و بر تأثير آن در اين منطقه تأکيد کرد.

در ادامه جعفر آقاملايي عضو هيأت مديره از تلاش‌هاي صورت گرفته در خصوص تشکيل اين جلسات تشکر کرد و هم‌افزايي بين بانک و سازمان منطقه آزاد کيش به منظور رونق بيش‌ازپيش منطقه را مورد تأکيد قرار داد.

در ادامه طي نشستي با مديونين بانک، نقطه نظرات آن‌ها به منظور برون‌رفت از اين وضعيت و شرايط ايجادشده که باعث غيرجاري شدن تسهيلات شده، مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

بر اساس اين مذاکرات و با در نظر گرفتن پيشنهاد‌هاي مدعوين و همچنين شرايط و ضوابط بانک، تصميماتي براي تعيين‌تکليف پروژه‌ها اتخاذ شد و مقرر شد به‌صورت جداگانه براي هر يک از پروژه‌ها، صورت‌جلسه‌اي مستقل تنظيم شده و به امضاي مديونين، بانک و سازمان منطقه آزاد برسد.

همچنين در اين نشست مقرر شد در صورت عدم انجام تعهدات توسط مشتريان نسبت به توافقات اين جلسات و خلف وعده از طرف آنان، سازمان منطقه آزاد کيش از اختيارات حاکميتي و قانوني که در اختيار دارد استفاده نمايد و سازمان در اين خصوص قول مساعد داد.

آخرین بروزرسانی 1397/7/9