نمایش اخبار نمایش اخبار

رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن:

کمک های بانک مسکن در اختیار زلزله زدگان کرمانشاه قرار گرفت

در پی بروز زلزله 7.3 ریشتری در استان کرمانشاه ، کارکنان و مشتریان بانک مسکن با جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به یاری زلزله زدگان کرمانشاه شتافتند.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، مهدی احمدی، رییس اداره  روابط عمومی بانک مسکن با بیان این مطلب گفت:کمک های کارکنان و مشتریان بانک مسکن طی روزهای گذشته به مناطق زلزله زده ارسال و در اختیار زلزله زدگان قرار گرفت.

احمدی همچنین گفت: بانک مسکن از طریق جمع آوری کمک های نقدی،  تعداد 42 کانکس به منظور اسکان آسیب دیدگان این زمین لرزه خریداری کرده است که در حال حاضر 6 عدد از این کانکس ها  ارسال و مابقی نیز در حال ارسال به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه می باشد.

وی درخصوص کمک های غیر نقدی کارکنان بانک مسکن افزود: کارکنان بانک مسکن در استان های ایلام،کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی،خراسان رضوی، سمنان،اصفهان،گلستان،مرکزی،همدان، سمنان و  نیز حوزه مقاومت بسیج  شهدای بانک مسکن  اقدام به جمع آوری کمک های غیر نقدی از قبیل وسایل گرمایشی،پتو، لوازم بهداشتی،آب معدنی و  پوشاک کردند که به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال شد.

احمدی خاطرنشان ساخت: بانک مسکن همچنان درحال جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به منظور حمایت از آسیب دیدگان زمین لرزه استان کرمانشاه و ارسال به مناطق زلزله زده می باشد.رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن با اعلام شماره حساب کمک های مردمی بانک مسکن گفت:کارکنان و مشتریان بانک می توانند در صورت تمایل  با واریز کمک های نقدی خود  به شماره کارت   6280231522222222  ، در این اقدام انسان دوستانه مشارکت کنند.

آخرین بروزرسانی 1396/9/8