پربازدیدترین اخبار پربازدیدترین اخبار

رييس ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي بانك مطرح كرد

تقدير مسوولان دولتي از عملكرد بانك در حوزه صيانت از امنيت عمومي

نشست اعضای ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی به ریاست عضو هیات مدیره و با حضور تعدادی از روسا و معاونان ادارات ذی‌ربط با هدف تبادل‌نظر و تسهیل روند گزارش‌دهی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما، جعفر آقاملایی عضو هیات مدیره و رییس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی بانك با اشاره به عملکرد مطلوب بانک در این حوزه و تقدیر مسوولان دولتی تصریح کرد: شاخص‌های موجود در چک‌لیست صیانت از حقوق شهروندی و حوزه عفاف و حجاب به شکل‌های گوناگون به‌ویژه در مجامع ارزیابی عملکرد مدیریت‌ها همواره مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌گیرد تا اهمیت این موضوع بیش‌ازپیش برای مدیران آشکار شود.
وی ادامه داد: رعایت حقوق شهروندی به حدی اهمیت دارد که هر ساله مدیریت‌های استانی نیز از سوی استانداری‌ها در گروه تخصصی خود و مجموع سازمان‌های دولتی در این خصوص ارزیابی شده و نمره و رتبه آن‌ها اعلام می‌شود.
رییس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی بانك به اقدامات انجمن اسلامی، حوزه بسیج و ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیز اشاره کرد و افزود: باتوجه به شباهت برخی اقدامات این بخش‌ها با یکدیگر و با هدف جلوگیری از موازی کاری فعالیت‌ها، ساختار جدید اداری به‌منظور تمرکز فعالیت‌ها تشکیل خواهد شد.
همچنین داود خلجستانی رییس اداره کل حقوقی و دبیر حوزه حقوق شهروندی بانک با اشاره به ابلاغ شاخص‌های حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی از سوی وزراتخانه‌های کشور و امور اقتصادی و دارایی به سازمان‌های دولتی اظهار داشت: جنبه‌های گوناگون دستورالعمل صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب در بانک مورد بررسی قرار گرفته و باتوجه به اهمیت این موضوع برای رییس ‌جمهوری، مقرر شد گزارش‌های در این خصوص سالانه به دستیار ویژه رییس جمهور از سوی سازمان‌های دولتی ارایه شود.
خلجستانی ادامه داد: بر این اساس، برنامه‌ریزی ‌شده تا چک‌لیست اعلامی به بانک مورد بررسی همه جانبه قرار گرفته تا هرچه بیشتر گزارش‌های موثق‌تری ارایه کنیم.
شفاف‌سازی و تشریح شاخص‌های حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی، تعیین وظایف مدیریت‌ها و ادارات، دریافت گزارش‌های بانک به سازمان‌های بالادستی با هدف آگاهی از نحوه ارایه رویدادها و وقایع،‌ برگزاری دوره آموزش برای روسای ادارات و مدیران مناطق به‌منظور آشنایی با این شاخص‌ها از مواردی بود که در این نشست از سوی اعضای ستاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همچنین داود خلجستانی به عنوان دبیر حوزه حقوق شهروندی و شهلا عباسی معاون اداره کل حوزه مدیریت و دبیر حوزه عفاف و حجاب گزارشی از اقدامات بانک در ماه‌های اخیر در این حوزه‌ها ارایه کردند.
آخرین بروزرسانی 1395/11/9