پربازدیدترین اخبار پربازدیدترین اخبار

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک مسکن خبرداد:

آغاز پذیره‌نویسی صندوق زمین و ساختمان نگین از فردا

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک مسکن از آغاز پذیره ‌نویسی صندوق زمین و ساختمان نگین شهر ری از روز یکشنبه 26 دی ماه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، محسن فاضلیان درباره آخرین وضعیت فعالیت صندوق زمین و ساختمان نگین شهرری، گفت: واحدهای این صندوق از فردا یکشنبه (26 دیماه) از طریق بازار ابزارهای نوین مالی بورس اوراق بهادار تهران پذیره نویسی می‌شود و تا روز شنبه (دوم بهمن ماه) این پذیره نویسی ادامه دارد.

بر اساس این گزارش،وی متراژ زمین محل پروژه صندوق نگین شهرری را 5 هزار و 269 مترمربع، زیربنای کل را 33 هزار و 372 مترمربع و زیربنای مفید این پروژه را 21 هزار و 168 مترمربع اعلام کرد و افزود: نرخ بازدهی سالیانه صندوق 17/93 درصد و نرخ بازدهی سالیانه پروژه را نیز 18/86 درصد برآورد شده است.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک مسکن ادامه داد: نوع کاربری این پروژه مسکونی و غیرمسکونی و مدت ساخت پروژه نیز 3 ساله خواهد بود.

فاضلیان ادامه داد: این صندوق که از مصادیق صندوق‌های سرمایه گذاری موضوع بند 21 ماده یک قانون بازار اوراق بهادار و بند یک ابزارها و نهادهای مالی جدید محسوب می‌شود، با جمع‌آوری وجوه از متقاضیان سرمایه گذاری در صندوق، نسبت به ساخت پروژه اقدام می‌کند.

وی با یادآوری اینکه صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان نگین شهر ری در تاریخ 12 آبانماه امسال به ثبت رسید گفت: عواید ناشی از فروش واحدهای ساختمانی بین سرمایه گذاران پروژه تقسیم می‌شود.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری بانک مسکن ادامه داد: این پروژه شامل 295 واحد مسکونی و 4 واحد درمانی، با هزینه حدود 300 میلیارد ریال در شهر ری احداث می‌شود.

به گفته فاضلیان، شرکت تامين سرمايه بانك مسكن مدير صندوق،  شركت سرمايه گذارى مسكن تهران مدير ساخت و شركت تامين سرمايه بانك مسكن نیز متعهد پذيره نويس و بازارگردان صندوق هستند.

آخرین بروزرسانی 1395/10/27