تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان گلستان از موفقیت های این مدیریت در سال 98 خبر داد

مجید اسدی فر مدیر شعب استان گلستان ، از کسب موفقیت های این مدیریت در بخش های مختلف بانک خبر داد.

مدیر شعب گلستان طی سخنانی اعلام کرد: این مدیریت با همت و تلاش کارکنان صف و ستاد توانست در سال 98 موفقیت های ارزشمند زیادی را کسب نماید.

وی با بیان این مطلب گفت: سال 1398، سال بسیار پرفراز و نشیبی بود چرا که با حادثه سیل ویرانگر در استان آغاز و با بیماری کرونا به پایان رسید و خوشبختانه وقوع این بحران‌ها باعث نشد تا همکاران ما نتوانند مسیر موفقیت را بپیمایند.

مجید اسدی فر با اشاره به وقوع سیل استان در روزهای آغازین سال 98، اظهار داشت: بیش از 5400 فقره تسهیلات به سیل‌زدگان پرداخت شد و همکاران با کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود قسمتی از آلام و رنج‌های مردم آسیب دیده از سیل را کم نمودند. وی در ادامه تصریح کرد: مدیریت گلستان با کسب رتبه دوم ارزیابی عملکرد در کشور در شش‌ماهه اول و رتبه سوم در مقطع پایانی سال 98، تحقق بیش از 152 درصدی منابع و کسب رتبه دوم منابع در کشور و از آن مهم‌تر کاهش 130 میلیاردی مطالبات نسبت به ابتدای سال 98 و کاهش NPL و پرونده‌های مطالباتی، عملکرد بسیار مطلوب در تعیین تکلیف مطالبات از طریق اعمال تبصره 35 که منجر به فسخ 3600 فقره قرارداد و تخصیص حدود 100 میلیارد ریال سود در تعهد دولت شد، ثابت نمود با وجود تمامی مسایل و مشکلات می‌توان با همت و همدلی و تلاش مضاعف مسیر کسب موفقیت‌های بزرگ را طی نمود و به آن دست یافت.

مدیر شعب گلستان، کسب رتبه هشتم وصول مطالبات و رتبه هفتم افزایش سودآوری در کشور، حضور 19 شعبه استان در منطقه سبز ارزیابی عملکرد و نیز قرار گرفتن شعبه قابوسیه گنبدکاووس در گروه 10 شعبه برتر کشور با کسب رتبه چهارم را به عنوان موفقیت‌های دیگر مدیریت گلستان برشمرد و خاطر نشان کرد؛ این موفقیتها حاصل تلاش‌ها و زحمات همکاران صف و حضور تیم‌های قوی در دوایر مختلف مدیریت بوده است که جای تشکر و قدردانی از یکایک آنان دارد.

وی با بیان این مطلب، ابراز امیدواری نمود تا با همت و همدلی کارکنان روند کسب این موفقیت‌ها در سال جاری نیز همچنان تداوم داشته و افزایش یابد.

مجید اسدی فر همچنین در ادامه به ارتقای درجه دو شعبه استان، شعب آزادشهر و 17 شهریور گنبدکاووس اشاره کرد و ارتقای درجه شعبه آزادشهر به درجه 2 نوع ب و شعبه 17 شهریور گنبدکاووس را به درجه 3 تبریک گفت و از تلاش‌ها و زحمات مؤثر همکاران شعب مذکور به دلیل کسب این موفقیت، صمیمانه تشکر و قدردانی نمود.

آخرین بروزرسانی 1399/3/20