تازه های اخبار تازه های اخبار

" حضور مديريت گلستان در نمايشگاه تخصصي صنعت ساختمان "

مدیریت شعب گلستان در راستای رسالت و مأموریت اصلی بانک و لزوم تمرکز کلیه فعالیت ها در بخش مسکن و ساختمان و همچنین تأکید مدیران ارشد بانک در هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و تاسيسات شركت نمود.

 دراین نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان  گلستان در گرگان و با حضور کلیه صنوف مرتبط با صنعت ساختمان و تاسيسات به مدت 4 روز برگزار شد ، بانک مسکن استان نيز با در اختیار داشتن غرفه در اين نمایشگاه  حضور فعال داشت.

گفتنی است، محمد غفوريان مدیر شعب استان همراه با ساير مسئولين اين مديريت با حضور در اين نمايشگاه از غرفه بانک مسکن و نيزسایر غرفه ها بازدید نمودند. مدير شعب گلستان ، طي بازديد از اين نمايشگاه ، برگزاري نمايشگاههاي تخصصي با حضور كليه صنوف مرتبط را زمينه ساز رونق و رشد و شكوفايي هر چه بيشتر استان در بخش مسكن و ساختمان  دانست و حضور و مشاركت فعال بانك مسكن را در اين زمينه بسيار با اهميت خواند.

  همچنین کارشناسان بازاریابی و روابط عمومی مدیریت در اين نمايشگاه همراه با تعدادي از همکاران شعب ضمن حضور در غرفه های شرکت ها و صنوف مرتبط با صنعت ساختمان و معرفی و تشریح خدمات و محصولات جدید بانک، خواستار تعامل و همکاری با بانک مسکن به عنوان بانک عامل در مراودات مالی آنان شدند.

آخرین بروزرسانی 1398/4/6