دیدار مدیر شعب گلستان با همکاران ایثارگر شرق استان

دیدار مدیر شعب گلستان با همکاران ایثارگر شرق استان

احمد پاک نیت مدیر شعب گلستان به همراه سید عیسی حسینی معاون اجرایی و ناصر عبداللهی بازرس مدیریت طی سفر به شهرستان گنبد کاووس و با حضور در منزل رمضانعلی مولوی و عبدالملک خرمالی، با همکاران ایثارگر شرق این استان از نزدیک دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدارهای صمیمی که دانیال رشیدیان مسیول شعبه مرکزی گنبد کاووس نیز حضور داشت ، پاک نیت مدیر شعب استان با ابراز خرسندی از دیدار با همکاران ایثارگر شرق استان طی سخنانی گفت : فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه فداکاری و ازخود گذشتگی باید میان تمامی افراد جامعه علی الخصوص جوانان پرورش و گسترش یابد و با انتقال آرمانها و ارزشهای موجود در دوران جنگ و 8 سال دفاع مقدس به فرزندان خود و نسل آینده بتوانیم به بهترین نحو دین خود را به شهدا و ایثارگران ادای نماییم. وی افزود : موفقیت ها و آرامشی که امروز در کشور ما حاکم است مرهون این فداکاریها و ایثارگری است. مدیر شعب گلستان در ادامه با تاکید بر الگوبرداری از رشادتها و مجاهدتهای ایثارگران گفت : این دیدارها به منظور قدردانی از زحمات ، فداکاریها و حماسه سازی تلاشگران عرصه جهاد و ایثار است که به برکت این ایثارگریها کشور عزیزمان ایران در طول 8 سال دفاع مقدس از حضور دشمنان پاک شد.
همچنین در این دیدارها رمضانعلی مولوی و عبدالملک خرمالی از حضور مدیران و مسیولان بانک مسکن استان قدردانی و از دیدار مجدد با آنان ابراز خرسندی نمودند.
گفتنی است در پایان این دیدارها ، هدایایی به رسم یادبود به همکاران ایثارگر اهدای شد.
« روابط عمومی مدیریت گلستان »

 

آخرین بروزرسانی 1394/4/24