تجلیل از همکاران ایثارگر به مناسبت روز جانباز

در مدیریت گلستان صورت گرفت :

تجلیل از همکاران ایثارگر به مناسبت روز جانباز

مدیریت شعب گلستان همزمان با فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و روز جانباز از همکاران ایثارگر و جانباز شاغل در این مدیریت تجلیل کرد.
در این نشست صمیمی که با حضور احمد پاک نیت مدیر شعب استان برگزار شد ، از سیدعیسی حسینی معاون اجرایی مدیریت و حسینعلی میرزایی مسیول دایره تجهیز و پشتیبانی تقدیر شد. در این جلسه پاک نیت مدیر شعب گلستان طی سخنانی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه و روز جانباز گفت : جانبازان عزیز با تاسی و پیروی از حضرت ابوالفضل العباس (ع) در هر عرصه ای که به عنوان یک مجموعه ارزشی حضور داشتند نشان داده اند که دارای ابتکار ، قدرت اراده و توانایی و همت والا هستند. وی افزود : ایثارگران ما هر کدام در حقیقت یک شهید زنده اند و کاری که آنها در میدان دفاع مقدس انجام داده اند در تاریخ کشور ما و حتی در دنیا هم بی نظیر است.
مدیر شعب استان در ادامه با اشاره به اهمیت و ضرورت تکریم و تجلیل از ایثارگران و جانبازان در تمامی عرصه ها ، اظهار داشت : امروز وقتی جانبازان به طور متمایز و شاخص در جامعه ، سازمانها ، ادارات و نهادها معرفی و تجلیل و احترام شوند و مورد تکریم قرار گیرند در واقع این نمونه ای از ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در بین آحاد مردم و جامعه است و ما به این تکریم و تجلیل نیاز داریم و از سویی دیگر نیز تقدیر کوچکی هم از خانواده های آنان محسوب می شود.
همچنین در ادامه این نشست صمیمی ، همکاران جانباز حاضر در جلسه به ذکر خاطراتی از دوران جنگ تحمیلی و 8 سال دفاع مقدس پرداختند.
در پایان این دیدار ، مدیر شعب استان برای یکایک جانبازان و ایثارگران و خانواده های آنان آرزوی سلامتی ، سعادت و توفیق روزافزون در تمامی مراحل زندگی نمود.
آخرین بروزرسانی 1394/4/23