تقدیر از مشتری خاص شعبه بهشتی گرگان

تقدیر از مشتریان خاص در شعبه شهید بهشتی گرگان

تقدیر از مشتری خاص شعبه بهشتی گرگان

همکاران شعبه شهید بهشتی گرگان در راستای فعالیتهای بازاریابی و جذب منابع و به منظور تکریم و حفظ و نگهداری مشتریان خاص ، با اهدای هدایا از آنان تقدیر نمودند.
شعبه شهید بهشتی گرگان از ابتدای سال جاری با عملکرد خوب و موثر در حوزه جذب منابع نسبت به مذاکرات بازاریابی متعدد اقدام نموده که این فعالیتها منجر به رشد 25 درصدی منابع این شعبه تا مقطع پایان دی ماه 93 شده است.
گفتنی است ، شعبه درجه 3 شهید بهشتی گرگان با داشتن 10 نفر نیروی انسانی و با پیگیری های موثر و مستمر در حوزه بازاریابی توانستند موفق به جذب اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله دانشگاه حکیم جرجانی گلستان شدندکه افتتاح حساب ممتاز 9 ماهه به نام این دانشگاه صورت گرفته و تمامی پرسنل و اعضای هییت مدیره آن نیز نسبت به افتتاح حساب نوروز نزد این شعبه اقدام نمودند. همچنین نسبت به ایجاد درگاه الکترونیکی بانک مسکن جهت ثبت نام دانشجویان در سایت این دانشگاه و نیز نصب دستگاه خودپرداز در محل دانشگاه مذکور اقدام شد.
شایان ذکر است ، مسیولان شعبه شهید بهشتی گرگان با دعوت از برخی از مشتریان خاص شعبه از جمله غلامحسین کریمی نژاد ، عبدالله کاهه ، عباس زهرایی ،سیما قنبری ، صفیه احمدی و ابراهیم حجتی ، ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد و تعامل آنان با بانک مسکن ، هدایایی به رسم یادبود به آنان اهدا نمودند. روابط عمومی مدیریت گلستان
آخرین بروزرسانی 1394/4/2