فهرست اخبار فهرست اخبار

در مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد:

مراسم آیین تکرم و تجلیل ازایثارگران ، آزادگان و جانبازان

همزمان با ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز و در راستای آیین تکریم و قدردانی از ایثارگران و جانبازان بانک مسکن استان، مراسمی در محل مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری با حضور چهار تن از ایثارگران و جانبازان پر افتخار دفاع مقدس برگزار شد.

محسن ربانی یکتا ، مدیر شعب استان که از رزمندگان و ایثارگران جبهه های جنگ حق علیه باطل بود با دیگر همرزمان خود رحمت اله الهیان و حجت اله صادقی ، از همکاران بازنشسته استان که در این مراسم حضور داشت و همچنین دیگر همکار شاغل بانک، حمزه بیگی که در دوران خدمت مقدس سربازی به درجه جانبازی نایل شده بود، در فضایی گرم و دوستانه با یکدیگر تجدید دیدار نمودند.

مدیر شعب استان اعیاد خجسته شعبانیه و ولادت باسعادت حضرت عباس (ع) و روز جانباز را به حاضرین در جلسه تبریک و شادباش گفت، وی ضمن ارج نهادن به ایثارگری ها و جانفشانی های خداپسندانه رزمندگان دفاع مقدس اظهار نمود: مقاومت و ایثارگری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس تا ابد در تاریخ این مرز و بوم جاودانه خواهد ماند و مردم این سرزمین به بزرگی از این عزیزان یاد خواهند نمود.

ربانی یکتا در تکریم مقام جانبازان گفت ، این عزیزان با تلاش، جانفشانی و ایثار خود در دوران جنگ امنیت را به مردم هدیه دادند و حاضر شدند از سلامت خود برای حفظ این مرز و بوم بگذرند، که تلاش این عزیزان قابل تقدیر است.

در ادامه رحمت اله الهیان دیگر همکار ایثارگر بانک که از آزادگان دفاع مقدس بود به مرور خاطرات جنگ و دوران اسارت خود پرداخت، همچنین حجت الله صادقی و حمزه بیگی هم به خاطرات و نحوه جانباز شدن خود اشاره نمودند.

در پایان جلسه لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود توسط مدیر و معاون مدیریت به ایثارگران عزیز بانک اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/28