فهرست اخبار فهرست اخبار

تجليل از خبرنگاران در مديريت شعب استان بوشهر

مدير شعب استان بوشهر در مراسمی از زحمات تلاشگران اصحاب رسانه و خبرنگاران این شهرستان تجلیل به عمل آورد.

به نام خدا

تجليل از خبرنگاران در مديريت شعب استان بوشهر

مدير شعب استان بوشهر  در مراسمی از زحمات تلاشگران اصحاب رسانه و خبرنگاران این شهرستان تجلیل به عمل آورد.
مرتضي دهداري زاده  در این مراسم که در محل سالن اجتماعات مديريت  با رعايت پروتكل هاي بهداشتي برگزار شد ،  خطاب به خبرنگاران گفت: امروز بهانه اي شد تا  بتوانيم قدر همديگر را بدانيم و از شما اصحاب رسانه تشكر نماييم. وي ادامه داد: معتقد هستم انسانها برده محبت هستند و ما بايد در ارتباط حسنه با هم باشيم خصوصا در اين ايام خاص.

وي افزود: باور دارم چنانچه كاري انجام شود و اطلاع رساني كافي انجام نشود و به گوش كسي نرسد كار ناقص است. با داشتن رابطه خوب  بين خبرگزاري ها و مسؤولين بدون شك خبرها هم بخوبي منعكس مي شود.

دهداري زاده افزود: با توجه به اينكه ما يك سازمان مالي و اقتصادي هستيم ولي در بخش رسانه اي و مسئوليت هاي اجتماعي بسيار فعاليم و اعتقاد داريم كه بايد اينگونه باشد. وي  اصحاب رسانه و خبرنگاران را  نماینده افکار عمومی دانست  و گفت:  باید در راستای آگاهی بخشی به مردم و ارتقای سطح دانش و اطلاعات تلاش کنند.

مدير شعب استان بوشهر بر افزایش آستانه تحمل و انتقاد پذیری مسوولان تاکید کرد و افزود: خبر نگاران هم باید آنچه واقیت دارد منعکس کنند و بدانند برخی از رویدادها قابل انتشار نیستند زیرا موجب تحریک و ایجاد تنش در مردم می شوند.

وي افزود: تلاشگران عرصه خبر و خبر رسانی با پذیرش سختی و کاستی ها اخبار و اطلاعات را به موقع به اطلاع مردم رسانده و آنها را در جریان تازه ترین رخ دادهای کشور قرار می دهند.
مدير شعب استان بوشهر نقش وجایگاه خبر نگاران را مهم و ستودنی خواند و گفت: انعکاس و بیان مسائل ومشکلات برای جلب توجه مسوولان و پیگیری آنها برای رفع کاستی ها لازم و به نفع مردم است.در اين نشست خبرنگاران دعوت شده هم به بيان ديدگاه هاي و نظرات خود پرداختند.گفتني است در انتهاي اين مراسم به رسم يادبود لوح سپاس و هدايايي به خبرنگاران اهداء گرديد.
 

آخرین بروزرسانی 1400/5/20