تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار از شرکت پتروشیمی مبين عسلویه

در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 13/12/1397 جهت مذاکره با مسئولین شرکت پتروشیمی مبين از شركت هاي مستقر در شهر عسلویه وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

" به نام خدا "

دیدار از شرکت پتروشیمی مبين عسلویه  

         در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 13/12/1397 جهت مذاکره با مسئولین شرکت پتروشیمی مبين از شركت هاي مستقر در شهر عسلویه  وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

        در این نشست که با حضور عقيل زينلي مدير شعب استان بوشهر، موسي رحيمي معاون مديريت، سعيده سليماني رئیس شعبه شهرجم ، مهدي عالي حسيني بازارياب مديريت  ، و سه نفر از مدیران شرکت پتروشیمی مبين  برگزار گردید ،  ویژگیها و خدمات انحصاری بانک مسکن  و همچنین شرایط اعطاء انواع تسهیلات و چگونگی استفاده از این حسابها توسط مدير  شعب استان بوشهر  ارائه گردید  و به ابهامات و سئوالات متعدد مطرح شده پاسخ لازم داده شد .

زينلي افزود : بانك به منظور بهره وري بيشتر مي بايست  دست به پويايي مي زد كه خوشبختانه ، با اقدامات هوشمندانه و با تمهيدات خاصي كه در جهت احترام به مشتريان و بازار هدف انجاميد، توانست  محصولات جديد خود را براي اشخصاص حقيقي و حقوقي مختلف ارائه نمايد.

 وي ادامه داد :  بانک مسکن فعالیت بسیار گسترده و مقبولی درتمامي  بخشهايي كه سيستم بانكي
 مي تواند ارائه خدمت دهد دارد .

 مدير شعب استان بوشهر پس از معرفی انواع خدمات بانک مسکن از جمله حساب سپرده سرمايه گذاري ممتاز ، علت تشکیل چنین جلساتی را با توجه به منافع مشترک ، افزایش بهروری و تقویت و تجهیز هرچه بیشتر منابع عنوان داشت و در انتها ضمن خوش بینی از تشکیل چنین جلساتی ، آمادگی بانک مسکن را جهت ارائه هرگونه خدمات به بهترین نحو اعلام نموده وگفت: دوست داریم آنطور که شایسته مي باشد در خدمت مشتریان باشیم ورضایت آنها را جلب نمائیم.

     گفتنی است در این نشست معاونت مالي شرکت پتروشیمی مبين توضیحاتی رادرمورد فعالیتهای  شرکت  و ارزش قرارداد پروژه های  در دست اقدام  ارائه نمود و بيان داشت: می بایستی هدف به گونه ای باشد که طرف معامله نیز منتفع گردد و اصل برد برد  رعایت گردد.وی افزود: بنا داریم فعالیتمان را با بانک مسکن گسترش دهیم ودر قبال آن بیشتر از خدمات و تسهیلات بانک استفاده نمائیم .

آخرین بروزرسانی 1398/12/21