تازه های اخبار تازه های اخبار

جذب سپرده سیصد میلیارد ریالی در حساب ممتاز شرکت پتروشیمی پردیس

با تلاش و پیگیری فراوان رییس وکارکنان شعبه عسلویه ، تنها در یک فقره مبلغ سیصد میلیارد ریال به سپرده های شرکت پتروشیمی پردیس اضافه گردید و این باعث رشد چشمگیر منابع در استان بوشهر گردید.

با تلاش و پیگیری فراوان رییس وکارکنان شعبه عسلویه ، تنها در یک فقره مبلغ سیصد میلیارد ریال  به سپرده های شرکت پتروشیمی پردیس اضافه گردید و این باعث رشد چشمگیر منابع در استان بوشهر گردید.  

این جذب در ادامه نشستی بود که  چندی قبل  با حضور ارشاد مدیر شعب استان بوشهر ، احمدی نیا رییس شعبه عسلویه ، محسنی مسیول حراست استان ، باغبان نژاد کارشناس روابط عمومی و چهار تن از مدیران شرکت پتروشیمی پردیس برگزار گردید ، و ویژگیها و خدمات انحصاری بانک مسکن و همچنین شرایط اعطای انواع تسهیلات و چگونگی استفاده از این حسابها توسط مدیر شعب استان بوشهر توضیح ارایه گردید  و به ابهامات و سیوالات متعدد مطرح شده پاسخ لازم داده شد .

در این دیدار مدیر شعب استان بوشهرافزود : بانک مسکن فعالیت بسیار گسترده و مقبولی در بخش ارزی دارد و می توان بعنوان یک ویژگی بسیار مطلوب در امور جاری از آن بهره مند گردید . ایشان ادامه داد : با عنایت به اینکه بانک مسکن بانک دولتی است ، مورد حمایت دولت قرارداد که از بعد رقابتی پشتوانه بسیار بزرگی محسوب می گردد .

 مدیر شعب استان بوشهر پس از معرفی انواع خدمات بانک مسکن علت تشکیل چنین جلساتی را با توجه به منافع مشترک ، افزایش بهروری و تقویت و تجهیز هرچه بیشتر منابع عنوان داشت و در انتها ضمن خوش بینی از تشکیل چنین جلساتی ، آمادگی بانک مسکن را جهت هرگونه خدمات به بهترین نحو گفت: دوست داریم آنطور که شایسته باشد در خدمت مشتریان باشیم ورضایت آنها را جلب نماییم.

     گفتنی است در این نشست مدیر عامل  شرکت پتروشیمی پردیس   توضیحاتی رادرمورد فعالیتهایی شرکت ارایه نمود وارزش قرارداد پروژه های در دست اقدام بیان داشت و ادامه داد : می بایستی هدف به گونه ای باشد که طرف معامله نیز منتفع گردد و اصل برد برد رعایت گردد.وی افزود: بنا داریم فعالیتمان را با بانک مسکن گسترش دهیم ودر قبال آن بیشتر از خدمات و تسهیلات بانک استفاده نماییم .

آخرین بروزرسانی 1394/4/23