تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر نماینده ولی فقیه وامام جمعه بوشهر از کارکنان استان بوشهر

به مناسبت هفتاد وپنجمین سال تاسیس بانک سرپرست مدیریت شعب استان بوشهربه همراه تنی چند از همکاران بانماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر دیدار نمودند.

در این دیدار موسوی سرپرست مدیریت شعب استان بوشهر با تبریک بمناسبت هفتاد پنج سال افتخار خدمت بانک مسکن تاریخچه ای از بانک را بازگو نمود واظهار داشت : خوشحالیم در بانکی خدمت می کنیم که اغلب مشتریان ما از قشر ضعیف جامعه هستند واین باعث افتخار ماست . وی با ارایه آماری از فعالیت بانک در سنوات گذشته وبالاخص طی چند سال اخیر به توانـمندی کـارکـنان اشـاره نـمود وگفت : در استان همـکارانی بسیار ساعی و پرتلاش داریم که می توانیم با فراهم نمودن بستری مناسب برای آنها در جهت شکوفایی استان گام برداریم .در ادامه ایشان خواستار همکاری مجموعه مسیولین استانی از جمله امامان جمعه جهت وصول مطالبات بانک گردید.

در ادامه نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه بوشهرضمن تبریک به مجموعه کارکنان بانک به مناسبت هفتاد وپنجمین سال تاسیس گفت:یکی از شاخصهای محوری جهان، بانک مداری است .امروزه بانکها می توانند توسعه وپیشرفت یک جهان را مدیریت نمایند.

وی افزود: در ایران هم می بایست به مثابه کشورهای پیشرفته با برخورداری از شیوه های نوین علمی جهت شکوفایی اقتصاد تحول عظیمی صورت پذیرد. نباید بدلیل عدم وصول مطالبات ودر پی آن عدم جذب نقدینگی شاهد بانکداری با دلهره ،اضطراب وتشویش باشیم . بانکداری هم قلب و هم مغز اقتصاد است و در بانکداری علمی مطالبات معوق جایی ندارد.در بانکداری نوین اسلامی باید آسیب شناسی کنیم و با ارایه راه حلهای مناسب ،تحولی نوین را ایجادنماییم.ایشان با اشاره به اینکه بانک مسکن یکی از بانکهای موفق می باشد افزود: بانک مسکن در راه خدمت به مردم در راه خانه دار نمودن آنها یکی ازموفق ترین بانکها بوده و خدمات موثری را به جامعه ارزانی داشته که ضمن تشکر از مجموعه بانک ، آمادگی خودمان را جهت هرگونه همکاری با بانک اعلام می داریم .

گفتنی است سرپرست شعب استان طی دیداری مشابه نزد استاندار بوشهر، به ارایه عملکرد پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23