تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون عمرانی استانداری اردبیل:عملکرد بانک مسکن در خانه دار کردن مردم ستودنی است.

ابوالفضل کوهی فرد ،مدیر شعب استان اردبیل به همراه کارشناس روابط عمومی ، معاون دایره وصول مطالبات و مدیر عامل شرکت طرف قرارداد وصول مطالبات روستایی(عدالت گستران محجوب) در دیدار با معاون عمرانی استانداری ، در خصوص مساعدت همه جانبه دستگاههای ذیربط به وصول مطالبات روستایی گفتگو کرد.

ابتدا مدیر شعب اردبیل ضمن ارایه آمار و عملکرد  بانک مسکن در پرداخت تسهیلات  منجمله تسهیلات  مقاوم سازی مسکن روستایی گفت: بانک مسکن توانسته است تعداد62 هزارواحد تسهیلات از محل مسکن مهر پرداخت نماید که از این تعداد حدود 12500 فقره تسهیلات  روستایی پرداخت نموده که از این تعداد حدود 7000 معوق داریم  و شایسته است که با همکاری همه نهاد های مرتبط  بتوانیم مطالبات بانک را به حیطه وصول درآورده و دوباره در چرخه  اشتغال  استان عزیزمان وارد کنیم و با پرداخت تسهیلات مجدد به همشهریان و هم استانیهای عزیزمان موجب رونق اقتصادی شویم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: به حول و قوه الهی با پرداخت حدود 28هزارمیلیارد دراستان اردبیل که حدود 30% تسهیلات پرداختی است بیشترین تسهیلات را در بین شبکه بانکی پرداخت نمودیم  و  سهم به سزایی در اشتغالزایی نیروی کار استان  داشته ایم .

مدیر شعب اردبیل هدف از این دیدار و نشست   با آقایان قلندری(معاونت عمرانی استانداری) را در خواست همکاری بخشداری ها و دهیاری ها و شوراها برای وصول مطالبات روستایی عنوان نمود0

آقای قلندری معاونت عمرانی استانداری  اردبیل  با ابراز خرسندی از حضور مدیر شعب اردبیل  از تلاش برای آبادانی  استان که توسط بانک مسکن انجام می شود قدرانی نمود و گفت عملکرد بانک مسکن در خانه دار نمودن اقشار مختلف مردم ستودنی است.

وی گفت در بانک اصل اینست که منابع  پرداختی بابت تسهیلات به خزانه بانک برگردد تا بانک بتواند با وارد کردن آن در چرخه تولید  با اعطای تسهیلات کوتاه مدت و بلندمدت باعث رونق اقتصادی شود. و در این فقره بانک مسکن عملکزد قابل قبولی را ارایه نموده است لکن برای برگشت منابع باید دست به دست همدیگر داده تا بانک را در این امر خطیر یاری نماییم  قلندری در ادامه افزود برای این کار از ظرفیت شورای مسکن استان که بطور مرتب جلسات آن برگزار میشود استفاده خواهیم برد و با تشکیل کارگروهی در اینخصوص سازو کاری را باید طراحی نماییم تا پس از پرداخت تسهیلات با کمترین نیرو و انرژی مطالبات به بانک برگردد و در اینخصوص قول مساعد داد.

جمالی مدیر عامل شرکت حقوقی طرف قرارداد وصول مطالبات روستایی نیز با ارایه عملکرد شرکت عدالت کستران محجوب  در سالجاری از همکاری  صمیمانه بانک مسکن تشکر نمود.

آخرین بروزرسانی 1398/12/28