تازه های اخبار تازه های اخبار

باهمت رییس شعبه مرکزی اردبیل صورت گرفت

درپی رایزنی های صورت گرفته در چندین جلسه و تلاش و پیگیری های معاون مدیر و رییس شعبه مرکزی اردبیل شرکت بنیاد شمالغرب خاتم مشتری بانک مسکن شد.

 در این جلسه بازاریابی که در آن مدیر ، معاون مدیر ،رییس شعبه مرکزی  و کارشناس روابط عمومی مدیریت  و اعضای هیات مدیره شرکت حضور داشتند ابتدا آقای کوهی فرد ضمن اشاره به اهم فعالیت ها و رسالت بانک مسکن در خصوص خانه دار کردن همشهریان و هم استانیها و پرداخت تسهیلات تخصصی  مسکن منجمله طرح  مهر و بافت فرسوده و سایر خدمات قابل ارایه در تمامی عرصه بانکداری گفت  بانک مسکن یک بانک تخصصی و توسعه ای  بوده و آمادگی  خود را جهت هرگونه همکاری اعلام میدارد.

وی گفت همکاران  ما در طرح مسکن بصورت شبانه روز و بسیجی وار کارنمودند  وبحمدالله  توانستیم با پرداخت تسهیلات برای 62000 واحد مسکونی سربلند بیرون بیاییم و باز هم میتوانیم در طرحهای پیشنهادی دولت اعم از طرح ملی تولید مسکن در خدمت هم استانیها باشیم.

آقای نریمانی مدیر عامل شرکت بنیاد شمالغرب خاتم ضمن تقدیر از عملکرد بانک مسکن گفت  مقررگردیده است تا ساخت 3000 واحد ممسکونی را بصورت مدرن و صنعتی آغاز نماییم و به جهت  تجربه  و تخصص بانک مسکن در امر ساخت و ساز  ووجود همکاران خوشنام ،این بانک را به عنوان بانک عامل انتخاب کردیم و تمامی مراودات خود را با بانک مسکن انجام خواهیم داد.

گفتنی است  توافق گردید تا تسهیلات در خواستی برای  تعداد 3000 واحد مسکونی  احداثی توسط شرکت مزبور از محل رسوب حساب جاری شرکت و نیز در صورت وجود شرایط استفاده کنندگان از طرح ملی تولید مسکن پرداخت شود. دراین راستا شرکت مزبور در شعبه مرکزی اردبیل نسبت به افتتاح حساب اقدام نمود و مقرر گردید تا تمام مراودات این شرکت فقط در بانک مسکن انجام شود.

آخرین بروزرسانی 1398/12/28